Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Транспорт / Превоз / Ископ - Пазар3 услуги


Превоз на товар и патници. Селидби. Rent-a-car. VIP такси сервис. Внатрешен и надворешен превоз со автомобили, комбиња и камиони. Транспорт на материјали, песок, шлунак, цемент, блокови и друго. - Сите овие услуги се огласуваат во оваа категорија на Пазар3.мк

Транспорт на товар / Превоз на патници во земјава и странство / Ископи - Пазар3 услугиТранспорт на стока и машини


Доколку Ви е потребна транспортна компанија за транспорт на стока погледнете ги огласите во оваа категорија на Пазар3.мк. Тука се огласуваат следниве услуги од страна на неколку транспортни компании: транспорт на песок, тампон и шлунак, превоз на автомобили, работни машини и контејнери, и многу друго.Превоз на патници во земјава и странство


Превоз со ВИП возила, такси превоз, превоз со комбиња и автобуси, на повеќе локации низ земјава и во странство. Активни се огласите за превоз на патници до аеродром, превоз на релација Скопје - Софија, превоз Скопје - Солун, такси превоз Скопје - Белград, Скопје - Маврово, и многу други дестинации низ земјава и странство.


Тука исто така може и да изнајмувате rent-a-car возила.Ископ и селидби


Потребна Ви е помош при селење? На Пазар3.мк може да најдете превоз со комбе или друго возило, за пренос на сите Ваши предмети, мебел и куќна опремнина. Селидби на домаќинства или фирми - тука ќе најдете специјализирани фирми кои ја нудат услугата за пренос при селидби или собирање и фрлање на шут и отпад при реновирање.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации