Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 авг. 14:17
Линк
,

Mercedes Benz A 180

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:06
Линк
Претпријатие ,

Popust od 2.000€ za lagerski modeli

2 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Вчера 10:28
Линк
,

Seat Alhambra

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

29 јул. 13:57 ,

VW Passat 2.0TDI 2011

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
26 јул. 17:03 ,

Stan od 90m2 vo Radovis

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
15 јул. 11:44 ,

VW Passat 2013

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
10 јул. 18:24 ,

Celosno namestena kuka vo Radovis

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
09 јул. 00:10 ,

Se izdava stan vo Radovis

Број на соби: 2
Површина: 60
09 јул. 00:10 ,

Fiat Punto Grande 1.3 dizel 2007

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 јул. 03:50 Претпријатие ,

Patriot Premium Lux AT Automatic UAZ 4x4

28 450 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
29 јун. 11:34 ,

Ford Focus 1.9 TDDI

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 јун. 20:01 ,

Porsche Panamera 3.0 DIESEL

38 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 22:55 ,

Mazda 5 2.0 2007

1 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:56 ,

Mazda 5 2.0 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 14:55 Претпријатие ,

BMW 418D

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 17:53 ,

Mercedes Benz

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 15:11 ,

BMW 116i, 122ks, 2008

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 17:37 ,

Se izdava garsonjera vo Radovis

Број на соби: 1
27 мај 13:38 ,

BMW X5 3.0 XD

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации