Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јун. 14:55 Претпријатие ,

BMW 418D

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 17:53 ,

Mercedes Benz

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 15:11 ,

BMW 116i, 122ks, 2008

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 23:31 Претпријатие ,

Ssangyong Ceo 4x4 & 4x2 2.4 plus plin

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
30 мај 21:59 Претпријатие ,

Ssangyong Ceo 4x4 & 4x2 2.4 plus plin

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
30 мај 21:46 Претпријатие ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 D so 7 sedista

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
29 мај 17:37 ,

Se izdava garsonjera vo Radovis

Број на соби: 1
27 мај 13:38 ,

BMW X5 3.0 XD

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 10:14 ,

Mercedes-Benz E 350 cdi bluetech amg pack

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 06:25 Претпријатие ,

Patriot Premium Lux AT Automatic UAZ 4x4

28 450 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
17 мај 17:27 ,

Hyundai Atos 1999 registrirana

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
08 мај 06:12 ,

BMW F10

1 МКД

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 17:53 ,

Vikendica na Plackovica Radovis

Број на соби: 2,5
Површина: 60
05 мај 20:31 ,

Kuka vo centar na Radovis

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации