Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:28
Линк
,

Seat Alhambra

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:06
Линк
Претпријатие ,

Popust od 2.000€ za lagerski modeli

2 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
11 авг. 14:17
Линк
,

Mercedes Benz A 180

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

23 дек. 10:01 ,

Renoviran sprat od kuka so poseben vlez

32 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
20 дек. 12:21 ,

Ford C-Max 1.6tdci

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 14:16 ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 дек. 13:44 ,

Fiat grande punto

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек. 12:36 ,

Daewoo Matiz 2004

Година: 2004
Километража: 45 000 - 49 999
16 дек. 19:52 ,

Hyundai Tucson 4×4 2007

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
16 дек. 02:22 ,

Hyundai Tucson 4×4

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
02 дек. 12:55 ,

Fiat Punto Grande

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 21:24 ,

Range Rover Sport 3.6 V8 Bi Turbo

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:51 ,

Mercedes-Benz E300 Hybrid

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 00:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 19:39 ,

Renault Megane 1.9dci 88kw 120ks

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 15:44 ,

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
30 ноем. 14:45 ,

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
30 ноем. 14:32 ,

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 13:07 ,

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
30 ноем. 11:58 ,

Renault Grand Espace

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 11:26 ,

Seat Alhambra 2013

7 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 03:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 22:39 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 20:45 ,

VW Touran 1.9tdi 2007 dizel

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 20:04 ,

BMW 730d avtomatik 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 15:36 ,

Kuka Villa vo selo Podares

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 130
29 ноем. 14:02 ,

Kuka vo selo Oraovica

Број на соби: 2
Површина: 70
28 ноем. 23:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 22:30 ,

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации