Македонски | Shqip | English |

Радовиш

29 дек. 23:10 ,

Audi A4 sedan

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 17:00 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.6 TDI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 10:34 ,

VW Volkswagen Passat 1.9

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 22:28 ,

Vikendica na planina Plackovica

4 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
16 дек. 15:51 ,

FORD GALAXY 2.0 -07

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 09:37 ,

Fiat Bravo 1.9 Multijet Full Koza

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 дек. 22:36 ,

BMW 535 bi turbo

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 16:43 ,

Opel Vectra c 1.9 cdti 150hp

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 18:30 ,

VW Golf

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 18:22 ,

VW Touran

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 15:57 ,

Nissan Qasqai 1.5

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
12 дек. 14:05 ,

KIA CARNIVAL MAX SOCUVANA

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
10 дек. 18:07 ,

Audi A6 -07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 20:01 ,

BMW 535D

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 22:25 ,

Opel Vectra Odlicna ponuda

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 05:20 ,

Renault Megane kako nova

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 00:20 ,

Opel Frontera

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 15:51 ,

Peugeot 207 1.6HDI

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 15:21 ,

PEUGEOT 407 2.0 HDI -05 TOP FULL OPREMA

2 899 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 04:08 ,

Renault Megane

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток