Македонски | Shqip | English |
Вчера 23:39 Автомобили , Радовиш

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:45 Автомобили , Радовиш

VW Touran

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:53 Автомобили , Радовиш

BMW X5 4x4 exstra

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 15:02 Куќи/Вили , Радовиш

KUKA VO SELO ORAOVICA

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 00:41 Автомобили , Радовиш

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 23:30 Автомобили , Радовиш

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 21:18 Автомобили , Радовиш

Audi A3

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 20:00 Автомобили , Радовиш

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
23 авг. 18:33 Автомобили , Радовиш

Audi A6 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 16:40 Автомобили , Радовиш

FORD MONDEO

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 15:40 Автомобили , Радовиш

BMW 316 compact

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 13:32 Автомобили , Радовиш

Mercedes-Benz E klasa E200 cdi AVANDGARD

15 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 10:57 Автомобили , Радовиш

Peugeot Expert

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 02:46 Станови , Радовиш

Super opremen Stan za izdavanje

240 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
23 авг. 01:20 Автомобили , Радовиш

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 20:39 Автомобили , Радовиш

Renault Megane 1.9dci 88kw 120ks

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 18:10 Куќи/Вили , Радовиш

KUKA VO RADOVIS ITNO

79 000 ЕУР

Број на соби: 8
22 авг. 17:29 Автомобили , Радовиш

VW Bora 116 KS -01

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 17:29 Автомобили , Радовиш

Mercedes Benz E 220 cdi donesen od Germanija top

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 16:44 Автомобили , Радовиш

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
22 авг. 15:32 Автомобили , Радовиш

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
22 авг. 14:07 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
22 авг. 13:52 Автомобили , Радовиш

MERCEDES-BENZ C 200

4 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 13:37 Автомобили , Радовиш

VW Golf MK4 1.9TDI 81kW

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 13:36 Автомобили , Радовиш

Mercedes-Benz E 220 cdi ELEGANCE Germanija

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 авг. 12:25 Автомобили , Радовиш

Opel Vectra C 2.2DTI

3 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
22 авг. 04:18 Автомобили , Радовиш

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток