Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 23:43
Линк
Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3

05 мај 11:19 Претпријатие Машини и Алати , Ресен

Maxpuls agolna brusalka 750w novi

1 650 МКД

04 мај 13:22 Претпријатие Машини и Алати , Ресен

Maxpuls hilta 850w udaren cekan

2 499 ЕУР

04 мај 03:48 Куќи/Вили , Ресен

Kamp vo Krani

Број на соби: 2
Површина: 30
03 мај 15:12 Претпријатие Автомобили , Ресен

Acura MDX

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
18 апр. 22:52 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Niva vo selo Pokrvenik

10 000 ЕУР

12 апр. 14:30 Претпријатие Машини и Инвентар Друго , Ресен

Elektricen kultivator 1000w novi

4 999 МКД

12 апр. 10:36 Компјутери (Комплет) Лаптопи/Notebook , Ресен

Laptop HP

5 000 МКД

12 апр. 06:41 Куќи/Вили , Ресен

Se prodava kuka p+1 vo centarot na Resen

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
11 апр. 08:49 Друго , Ресен

product

10 апр. 23:12 Станови , Ресен

Se prodava namesten stan vo Resen

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 апр. 18:36 Автомобили , Ресен

Audi 80 benzin

Година: 1987
Километража: 95 000 - 99 999
09 апр. 18:22 Автомобили , Ресен

Audi 80 benzin

Година: 1987
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр. 19:54 Мобилни телефони , Ресен

Se kupuva iPhone

05 апр. 18:56 Куќи/Вили , Ресен

Vikend kuka na Prespansko ezero

Број на соби: 2,5
Површина: 40
03 апр. 10:49 Кампинг возила , Ресен

Kamp prikolka so dogradeni prostorii kujna wc spalna

2 000 ЕУР

02 апр. 20:12 Викендици , Ресен

Stara kuka od kamen

7 000 ЕУР

19 мар. 12:20 Станови , Ресен

Stan od 80m2 na 3 kat so dva balkoni

Број на соби: 3
Површина: 80
18 мар. 10:10 Претпријатие Машини и Алати , Ресен

Maxpuls wap masina za perenje koli 2500w 195bari

11 950 МКД

18 мар. 10:07 Претпријатие Машини и Алати , Ресен

Maxpuls motorna pila 700w novi

5 490 МКД

15 мар. 22:20 Викендици , Ресен

Vikend kukja

30 000 ЕУР

14 мар. 11:29 Автомобили , Ресен

Opel Corsa C 1.2twinport

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации