Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 23:43
Линк
Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3
06 окт. 09:24
Линк
Станови , Ресен

Renoviran namesten stan vo solidna sostojba

49 900 ЕУР

Број на соби: 2

11 ноем. 20:10 Мобилни телефони , Ресен

Се продава IPhone 7

8 000 МКД Намалена цена

07 ноем. 09:16 За Деца Мебел/Опрема , Ресен

Detsko Krevetce

7 000 МКД

06 ноем. 16:22 Автомобили , Ресен

Audi 4 perfektno 2.0tdi 2008

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 14:50 Претпријатие Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz C 2.2cdi avtomatic 2009

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 20:59 Машини и Инвентар Медицинска опрема , Ресен

Se prodava

23 000 МКД

03 ноем. 13:20 Агенција за недвижности Станови , Ресен

Kapital kuka so dvorno mesto vo Resen

38 000 ЕУР

Број на соби: 5
01 ноем. 13:59 Автомобили , Ресен

Golf 5 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 15:50 Викендици , Ресен

Kamp Prikolka (Itno)

2 000 ЕУР

27 окт. 13:17 Куќи/Вили , Ресен

Kuka od 100m2 vo Resen

54 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
25 окт. 10:18 Мопеди (под 50cc) , Ресен

Se prodava skuter 50 cc

700 ЕУР

25 окт. 10:12 Мопеди (под 50cc) , Ресен

Se prodava skuter 50 cc

700 ЕУР

24 окт. 20:46
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Se prodava niva

1 ЕУР

17 окт. 18:21 Автомобили , Ресен

Se prodava

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 00:45 Автомобили , Ресен

Se prodava

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 18:31 Викендици , Ресен

EVTINO!!!STRBOVO SE IZNAJMUVA VIKENDICKA!!!

1 111 ЕУР / месечно

15 окт. 02:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Ресен

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТЕЊЕ

36 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
11 окт. 17:54 За Деца Мебел/Опрема , Ресен

Детска соба

400 ЕУР

10 окт. 10:20 Играчки Конзоли и додатоци , Ресен

XBox so igri

10 окт. 10:17 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Ovostarnik od 3906m2 vo Resen itno

09 окт. 14:55 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Градежен плац

24 000 ЕУР

06 окт. 20:35
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Ресен

ovoshtarnik

1 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации