Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 23:43
Линк
Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3

15 авг. 11:59 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor

1 600 МКД / дневно

13 авг. 18:07 Друго , Ресен

Гајби за јаболка

09 авг. 10:26 Мобилни телефони , Ресен

Samsung Galaxy A12

8 000 МКД

06 авг. 21:45 Моторцикли (над 50cc) , Ресен

Prodavam motor Kawasaki ER6N 650

5 180 ЕУР

03 авг. 23:46 Мопеди (под 50cc) , Ресен

Piaggio typhoon

450 ЕУР

01 авг. 20:00 Автомобили , Ресен

MERCEDES BENZ E220

13 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
01 авг. 20:00 Автомобили , Ресен

BMW 530 245HP

16 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
01 авг. 20:00 Автомобили , Ресен

BMW 525 204HP

15 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
01 авг. 20:00 Автомобили , Ресен

BMW X1

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
30 јул. 20:40 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Ovostarnik so magacin

27 јул. 15:52 Часовници и Асесери Машки , Ресен

Jacques Lemans casovnik

14 500 МКД

25 јул. 10:41 Мопеди (под 50cc) , Ресен

Tomos Apn 4

24 јул. 23:26 Кампинг возила , Ресен

Kamp prikolka vo avto kamp krani

11 јул. 11:02 Автомобили , Ресен

BMW X1

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
10 јул. 10:49 Куќи/Вили , Ресен

Kuka so 2 dukani

Број на соби: 3
07 јул. 17:15 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor

1 600 МКД / дневно

03 јул. 19:41 Куќи/Вили , Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

Број на соби: 3
Површина: 120
30 јун. 11:01 Станови , Ресен

Stan od 94m2 vo Resen

59 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 јун. 04:39 Автомобили , Ресен

Opel Astra 1.7

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 05:26 Автомобили , Ресен

Opel astrA

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 17:16 Автомобили , Ресен

Volkswagen Beetle Buba od novite

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
14 јун. 18:10 Автомобили , Ресен

BMW X6 3.5 286HP

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации