Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 23:43
Линк
Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3

11 апр. 23:04 Автомобили , Ресен

Ford Fiesta 1.4 TDCI

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 16:07 Станови , Ресен

Se iznajmuva stan vo centarot na Resen

Број на соби: 2
02 апр. 14:12 Автомобили , Ресен

Golf 5 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 10:08 Автомобили , Ресен

Range Rover Sport 2015

45 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
20 мар. 17:34 Автомобили , Ресен

Seat AlteaXL

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 19:06 Автомобили , Ресен

Wolsfagen Jetta Automatik

12 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
17 мар. 18:45 Автомобили , Ресен

Wolsfagen Jetta

12 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
09 мар. 08:16 Автомобили , Ресен

Lancia Delta 2,0 165ks vo odlicna sostojba

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 18:51 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz C220 avantgarde

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
16 фев. 12:53 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz B180

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 18:45 Куќи/Вили , Ресен

Се продава куќа во с.Царев Двор

100 МКД

Број на соби: 6
Површина: 200
11 фев. 18:41 Куќи/Вили , Ресен

Се продава викендица Претор

100 МКД

Број на соби: 6
Површина: 170
06 фев. 22:48 Делови за Компјутери и додатоци , Ресен

Ламинатор

5 000 МКД

05 фев. 18:28 Станови , Ресен

Za familija

Број на соби: 2
27 јан. 13:58 Викендици , Ресен

Kuka vo Stenje

27 јан. 10:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Ресен

ВИКЕНДИЦА ВО СТЕЊЕ

Број на соби: 6
Површина: 160
23 јан. 13:47 Градежни материјали , Ресен

Бетонски столбови

140 МКД

20 јан. 10:06 Автомобили , Ресен

VW Golf 6

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 10:05 Претпријатие Машини и Алати , Ресен

Hilta

100 ЕУР

11 јан. 15:59 Автомобили , Ресен

MERCEDES//ML280//AIRMATIK

10 400 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 20:02 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Plac Asmati Pretor

02 јан. 19:18 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Stenje

Број на соби: 5
Површина: 120
30 дек. 17:44 Часовници и Асесери Женски , Ресен

Michael Kors casovnik

9 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации