Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 23:43
Линк
Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3

30 дек. 19:42 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

se prodava niva

30 дек. 17:44 Часовници и Асесери Женски , Ресен

Michael Kors casovnik

9 000 МКД

25 дек. 06:13 Компјутери (Комплет) Лаптопи/Notebook , Ресен

HP laptop

12 000 МКД

21 дек. 01:56 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

2 placa i edna plodna niva

25 000 ЕУР

16 дек. 13:56 Мобилни телефони , Ресен

iPhone 14 Pro Max test private

1 200 ЕУР

16 дек. 13:56 Станови , Ресен

Stan od 80m2 test private

Број на соби: 1,5
Површина: 80
15 дек. 12:47 Друго , Ресен

E-liquid tecnosti za elektronski cigari

360 МКД

09 дек. 14:54 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vikendica vo Dolno Dupeni Resen

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 дек. 13:50 Автомобили , Ресен

VW Touran 1.9 tdi highline

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
07 дек. 11:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo strog centar

Број на соби: 3,5
07 дек. 09:08 Агенција за недвижности Станови , Ресен

Stan od 80m2 test

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
07 дек. 09:08 Претпријатие Автомобили , Ресен

Acura MDX test

5 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 20 000 - 24 999
04 дек. 13:00 Куќи/Вили , Ресен

Vikendica vo s. Stenje

55 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 ноем. 07:48 Автомобили , Ресен

BMW F10//530D//

16 400 МКД

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 12:23 Автомобили , Ресен

Audi A4 2.0 TDI 2007

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
09 ноем. 21:07 Автомобили , Ресен

Se prodava Kia sorento

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
09 ноем. 16:59 Машини и Алати , Ресен

Digitalna vaga do 300kg

200 ЕУР

08 ноем. 23:52 Автомобили , Ресен

Se prodava kia sorento

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 00:13 Куќи/Вили , Ресен

Celosno renovirana vila vo s.Stenje

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Површина: 200

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации