Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 23:43
Линк
Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3

18 окт. 12:53 Автомобили , Ресен

Golf 3

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 18:53 Облека/Обувки Женски , Ресен

Obleka

300 МКД

17 окт. 18:52 Автомобили , Ресен

E klassa 220

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт. 16:41 Големапродажба/Роба Друго , Ресен

Drveni Gajbi

100 МКД

13 окт. 13:11 Друго , Ресен

Drveni Gajbi

07 окт. 22:32 Станови , Ресен

Se prodava stan

Број на соби: 3
Површина: 90
07 окт. 09:09 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo selo Zlatari Resensko

Број на соби: 5
Површина: 200
05 окт. 16:40 Автомобили , Ресен

Profavam

7 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 септ. 11:25 Автомобили , Ресен

Daewoo Nexia benzin plin atestiran

999 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
29 септ. 15:39 Моторцикли (над 50cc) , Ресен

SE PRODAVA KAWASAKI Z750 **ODLICEN**

Година: 2007
26 септ. 16:37 Играчки Конзоли и додатоци , Ресен

Tastatura

1 000 МКД

26 септ. 09:44 Автомобили , Ресен

Ford Focus 1.4 motor 1999

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 03:12 За Деца Мебел/Опрема , Ресен

Krevetce za dete

19 септ. 03:11 За Деца Мебел/Опрема , Ресен

Detska kolicka ne mnogu koristena

19 септ. 03:11 За Деца Мебел/Опрема , Ресен

Velosiped vo odlicna sostojba

12 септ. 19:02 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Resen

Број на соби: 5
Површина: 120
10 септ. 23:53 Колекционерски предмети , Ресен

Mesing

40 ЕУР Намалена цена

10 септ. 23:53 Колекционерски предмети , Ресен

Mesing

170 ЕУР Намалена цена

05 септ. 09:22 Машини и Алати , Ресен

Masina za avtoperalna

05 септ. 09:16 Автомобили , Ресен

Fiat Punto 2007 Dizel

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 авг. 19:09 Машини и Инвентар Друго , Ресен

Stalaza

500 МКД

30 авг. 10:08 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Niva vo selo Jankovec

28 авг. 17:06 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Se prodavaat parceli vo Pretor (Resen)

28 авг. 17:00 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

PLACEVI VO PRETOR

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации