Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 23:43
Линк
Станови , Ресен

Се продава/издава

Број на соби: 3

25 авг. 15:44 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

PLACEVI VO PRETOR

23 авг. 19:00 Претпријатие Машини и Алати , Ресен

Maxpuls agregat 700w novi

5 999 МКД

22 авг. 21:02 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

PLACEVI VO PRETOR

22 авг. 11:31 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Plac vo s. Carevdvor Resen

20 ЕУР

15 авг. 23:32 Станови , Ресен

Banes me qira

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 авг. 11:11 Компјутери (Комплет) Лаптопи/Notebook , Ресен

Laptop HP

200 ЕУР

09 авг. 15:36 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

NIVA VO PRETOR

08 авг. 03:55 Машини и Алати , Ресен

Котел пелети-дрва

55 000 МКД

05 авг. 10:52 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

ПРОДАЖБА НА ПЛАЦ

20 ЕУР

01 авг. 22:13 Мобилни телефони , Ресен

Prodavam

28 000 МКД

01 авг. 13:52 Куќи/Вили , Ресен

Се продава куќа со дуќани и двор

Број на соби: 3
01 авг. 13:52 Куќи/Вили , Ресен

Kuka so 2 dukani vo Resen

Број на соби: 3
29 јул. 09:48 Станови , Ресен

Povolno vseliv stan vo Resen

Број на соби: 3
25 јул. 15:18 Соби , Ресен

Se izdavaat sobi vo vila vo Pretor

24 јул. 17:07 Мобилни телефони , Ресен

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

400 ЕУР

22 јул. 13:18 Автомобили , Ресен

Fiat Punto 1.2 benzin

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
20 јул. 13:02 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Ovosna gradina

5 000 ЕУР

13 јул. 15:10 Автомобили , Ресен

BMW 525 series

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
06 јул. 11:37 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Bavci i nivi

05 јул. 08:56 Земјоделски животни , Ресен

Kravi i telinja od Busha sorta

30 јун. 12:03 Куќи/Вили , Ресен

Sobi vo naselba Pretor

Број на соби: 5
23 јун. 01:19 Плацови/Ниви и фарми , Ресен

Brajcinio gradezno zemjiste

20 ЕУР

22 јун. 14:27 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Ресен

Honda cbr 900rr , 919rr

Година: 1998
20 јун. 14:44 Машини и Инвентар Друго , Ресен

Sanduci Gajbi za jabolka

70 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации