Македонски | Shqip | English |

Ресен | Pazar3


Денес 15:21 Автомобили , Ресен

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 150KS

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:31 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW X5 3.0D KAKO NOV

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:31 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:31 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ C 200 CDI FACELIFT AVANTGARD

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:10 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Centar od 120m2

Број на соби: 2
Површина: 120
Вчера 11:15 Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ E 280 CDI 4MATIK

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
19 септ. 12:15 Автомобили , Ресен

Mazda 6

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток