Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго


Денес 01:30 ,

VW POLO 1.2

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 01:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:26 ,

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:25 , ,

Audi A4

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:00 , ,

Opel Meriva 1.7 cdti

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:57 ,

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:55 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI -2007 (регистрирана)

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:49 ,

AUDI A4 2.0 avtomatic

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:48 , ,

Kuka vo Saraj

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
Денес 00:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:36 , ,

Xhon Kenedi 90 m2 Koplet renoviran stan

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 00:32 Претпријатие ,

Honda Cyvic Hybrid 1.3

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 00:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 00:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:23 Претпријатие ,

FIAT GR PUNTO EVO 1.4 80 KS PLIN NOVO- 11..MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:23 , ,

Fiat Doblo-Maxi

3 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 00:23 ,

Renault Megane 1.5 dci 2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:18 , ,

Jaguar XF

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999


Кон почеток