Македонски | Shqip | English |

Росоман | Pazar3

Вчера 19:51 Куќи/Вили , Кавадарци , Росоман

Kuka vo selo Trstenik

15 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
16 окт. 15:00 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW PASSAT B6 2.0 TDI

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 16:38 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW 318

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 19:12 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW FOX 1.4benzin -08 crna boja

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
03 септ. 17:30 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Vectra 1.8 benzin/plin

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
20 авг. 16:48 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Se prodava passat 1.9 tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 14:24 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW 320

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 18:21 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 13:12 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Combo

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 10:49 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Mercedes-Benz SLK 250

29 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
26 апр. 16:44 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Lada niva plin

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
20 апр. 08:08 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:34 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Fiat Stilo

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 15:23 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Alfa Romeo 156 JTD 1.9

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток