Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3


Денес 01:16 Автомобили , Тетово , Желино

VW Golf 5 1.9tdi-05

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 530 xd euro 6

26 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 01:16 Автомобили , Делчево

AUDI Q7 3.0

10 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:16 Автомобили , Охрид

Citroen C-Elysee

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 01:16 Автомобили , Крива Паланка

Audi A4 2.0

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 535D Facelift - 08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:16 Станови , Охрид

STAN VO OHRID

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 01:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

26 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 01:16 Автомобили , Струмица

Opel Insignia -12 dizel 2.0 131ks

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz CLS 350

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

VW Passat

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 01:16
Линк
Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 TDi 140hk DSG

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:16
Линк
Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07 full

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:16 Автомобили , Охрид

VW Golf VI 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:16 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC -03

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:13 Автомобили , Куманово

BMW 525d

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:11 Автомобили , Гостивар

BMW 530 D G.2013

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:09 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Astra 1.7dcti

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:09 Автомобили , Велес

Peugeot 307

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:09 Автомобили , Штип

VW PASSAT 2.0

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 01:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:09 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 328

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:09 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:07 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
Кон почеток