Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3


Денес 18:11 Автомобили , Битола

Mercedes-Benz GLA 180 Benzin -18

28 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 18:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 5 - 1.9 TDI -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:11 Автомобили , Радовиш

Mercedes-Benz E klasa E 200 cdi AVANDGARD

12 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Peugeot 407

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:11 Автомобили , Прилеп

OPEL ANTARA 2.0 cdti150ks 4x4 Automatik Cosmo -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:11 Автомобили , Тетово , Желино

VW Golf 5 1.9tdi-05

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:11 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 530 xd euro 6

26 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:11 Автомобили , Делчево

AUDI Q7 3.0

10 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:11 Автомобили , Крива Паланка

Audi A4 2.0

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 535D Facelift - 08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:11 Станови , Охрид

STAN VO OHRID

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 18:11 Автомобили , Скопjе , Скопје

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

26 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 18:11 Автомобили , Струмица

Opel Insignia -12 dizel 2.0 131ks

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:11
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz CLS 350

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:11
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

VW Passat

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:11
Линк
Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 TDi 140hk DSG

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:11
Линк
Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07 full

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:10
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

Lexus NX 300h

35 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 18:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 320

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток