Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3


Денес 16:22
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Stan vo GTC vo Skopje

Број на соби: 5
Површина: 80
Денес 16:19 Автомобили , Прилеп

AUDI A4 2.0TDI i GOLF 5 1.9TDI EKSTRA vozila

8 860 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:16 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW X5 ALPINA 4.6is UNIKATEN MODEL

10 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen Berlingo 1.6hdi

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:15 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz GLK 220 CDI

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:14 Автомобили , Крушево

BMW 320

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 16:13 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA Sportage 1.7 CRDI

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 16:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz E 240

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz CL 500 4 MATIC -11

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 16:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romemo MiTo 1.4 Turbo 155Hp Neuvezeno

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 16:08 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan vo naselba Crnice

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 16:04 Станови , Охрид

Luksuzen stan vo Ohrid

57 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 16:04 Автомобили , Куманово

TOYOTA AVENSIS

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток