Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3


Денес 15:43 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Mondeo

15 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:42 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Fiorino Multijet 1.3

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 15:17
Линк
Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 TDi 140hk DSG

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:17
Линк
Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07 full

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток