Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 08:45
Link:
Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

18 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 12:17
Link:
,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
29 апр. 08:18
Link:
Претпријатие ,

Peugeot 308 blue lease executive pack 1.6 bluehdi

7 960 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 08:45
Link:
Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

18 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:58 ,

VW Golf 7 1.6tdi 105 high line navi Holandija 2013

10 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 01:57 Претпријатие ,

Lancia Musa 1.4 Benzin 95ks 2007

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:23 Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:15 Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema

25 890 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:52 ,

Rover Maestro

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:38 ,

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:17 ,

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
Вчера 15:57 ,

VW Scirocco 2.0 TDI

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:38 ,

Audi A3

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 03:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 19:51 ,

Ford Mondeo Fusion 54.000km

9 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
06 мај 19:18 ,

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 18:32 ,

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 17:44 ,

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 15:13 Претпријатие ,

KIA cee'd 1.4Crdi 90hp

8 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
06 мај 14:45 Претпријатие ,

Peugeot 508 Sw Rxh 2.0Hdi 180hp

13 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
06 мај 14:41 Претпријатие ,

Peugeot 508 Gt 1.5BlueHdi 130hp Allure

28 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации