Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 22:41 , ,

Audi A6 -04 Automatik 3.0 Td

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:47 , ,

Stan vo Cair

220 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:41 Претпријатие , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:45 , ,

PASSAT 2.0 DSG KOZHA SHIBER (audi mercedes bmw opel seat)

11 599 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:13 , ,

Trosoben stan vo Cair od 80m2

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:55 , ,

STAN PO NAJPOVOLNA CENA

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Број на соби: > 10
Денес 02:12 , ,

Stan Od 84 m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 02:11 , ,

111111

118 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 02:11 , ,

Se izdava prekrasen stan

250 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 00:05 , ,

Opel Corsa 2008 1.3 Ecoflex CDTI

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:56 , ,

VW Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016 Comfort business

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:01 , ,

Banes ne Cair

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 20:54 , ,

Stan vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:21 , ,

VW Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 18:46 , ,

Volvo V50 1.6 Diezel od CH

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:14 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации