Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 12:56 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0 crdi 2007/08 automatik vo extra sostojba

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 12:54 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0 crdi 2007/08 automatik vo extra sostojba

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 12:52 Претпријатие ,

Bmw X6 3.5 x drive

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 12:50 Претпријатие ,

Porsche Cayenne 4.5 v8 Benzin-plin,moze zamena..

9 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:50 Претпријатие ,

Bmw 118d Automatik,2008god,Sega donesen od ch

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:50 Претпријатие ,

Bmw 525 disel 2005 full oprema

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:48 Претпријатие ,

FIAT 500

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:42 Претпријатие ,

FIAT 500

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:41 Претпријатие ,

AUDI A6 -13

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:28 Претпријатие , ,

BMW 318d 2.0d f30 2015 exclusice navi alu ptc Auto Group

12 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:28 Претпријатие , ,

QASHQAI 4x4 1.6 DCI 130 ALL MODE STOP START TEKNA

11 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации