Македонски | Shqip | English |

Бутел | Pazar3


Денес 05:13 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Mondeo

15 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:37 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
Вчера 23:39 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 525

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 23:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A6 20 tdi full oprema

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:14 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Вчера 21:15 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 118d M-paket

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:45 Автомобили , Скопjе , Бутел

ALFA ROMEO 147 1.9 JTDm -07 REG+ZELEN KARTON

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:42 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 20:10 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 18:46 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

KUKA VO BUTEL 2

Број на соби: > 10
Вчера 18:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW GOLF 6 STYLE 1.6TDI BLUEMOTION

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:39 Автомобили , Скопjе , Бутел

Peugeot 206

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:41 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Punto 1.2 60ks sx model

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:20 Автомобили , Скопjе , Бутел

Peugeot 508 2.0 4x4 DSG EXTRA CENA

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

SEAT LEON 2.0

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:25 Автомобили , Скопjе , Бутел

Smart For Two

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:10 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A4 1.9 TDI 131 ps

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:31 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 14:11 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW E60-530XD FACE 07 MODEL -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:42 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:22 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

KUKA VO BUTEL 1

Број на соби: 9
Површина: 150
Кон почеток