Македонски | Shqip | English |

Денес 02:05 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:05 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW GOLF 5

111 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:05 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 22:11 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes EVO E 280 CDI -08 AIRMATIC

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:01 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 21:06 Моторцикли (над 50cc) , Скопjе , Бутел

YAMAHA XSR 900

9 999 ЕУР

Година: 2018
Вчера 20:43 Автомобили , Скопjе , Бутел

PEUGEOT 206cc 1.6 HDI UNIKAT

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:42 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 19:40 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka za iznajmuvanje vo Butel

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Mitsubishi Colt Cabrio

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:42 Автомобили , Скопjе , Бутел

AUDI A6 2,5 TDI QUATTRO -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:13 Станови , Скопjе , Бутел

Extra cena stan vo Radisani ITNO

29 900 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:46 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A4 s-line

5 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Вчера 16:31 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW GOLF 5 2.0 140 PS FULL OPREMA

100 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:45 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 15:07 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW GOLF 20 tdi 6 brz Svacarija full ITNO

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:38 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Touran 2.0TDI Full Oprema -04

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:18 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A4

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 12:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW X5 3.0d 235Ps M Paket-PANORAMA

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток