Македонски | Shqip | English |

Чаир | Pazar3


Денес 01:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

SEAT IBIZA 1.9 TDI DIZEL

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:14 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava stan od 54m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:54 Автомобили , Скопjе , Чаир

OPEL VECTRA

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:53 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:41 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A6 2004 Automatik 3.0 Td

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:09 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Passat

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:18 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes Benz E300 -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:22 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes-Benz C 220 Avantgarde

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:03 Автомобили , Скопjе , Чаир

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:48 Автомобили , Скопjе , Чаир

FORD FIESTA -11 1.4 DIESEL 74.000 KM

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 13:25 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:05 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava namesten stan vo Cair 45m2

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:00 Станови , Скопjе , Чаир

Stan od 76m2 vo Cair

44 950 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:17
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 330XD FULL OPREMA

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:41 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Astra

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:21 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Dve kuki vo ist dvor

Број на соби: > 10
20 септ. 20:41 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

38 500 ЕУР

Број на соби: 3
20 септ. 20:24 Станови , Скопjе , Чаир

Stan od 85m2 vo Cair

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 септ. 20:17 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
20 септ. 19:28 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Corsa 1.3 CDTI -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 18:56 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

Број на соби: 3
20 септ. 15:57 Станови , Скопjе , Чаир

Stan od 60m2 vo Topansko

35 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
20 септ. 15:55 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Chair

550 ЕУР

Број на соби: 5
Кон почеток