Македонски | Shqip | English |

Денес 09:43 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan na Vodno

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 09:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Doblo Cargo

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 09:25 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

KUKA DO FERIJALEN DOM

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:23 Станови , Скопjе , Центар

Stan pozadi Univerzalna sala

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:09 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Kapistec sproti Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:56 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 08:34 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava novo opremen stan vo centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 08:29 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava ULTRA LUKSUZEN stan vo Centar

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 08:20 Станови , Скопjе , Центар

KRATOK PRESTOJ CENTAR

700 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 07:59 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan za studenti

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 07:59 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 98m2 blisku do OU Pestaloci

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 07:52 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava namesten dvosoben stan vo Centar

259 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 07:44 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava ekstra stan vo Gradski zid Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 06:14 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf 3 1.9 TDI Variant

2 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:26 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 02:28 Станови , Скопjе , Центар

Izdavame 3soben,namesten stan vo strog Centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Кон почеток