Македонски | Shqip | English |
23 јул. 08:09 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Opel Vectra

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 12:15 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Mercedes MLI 270 CDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 08:45 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Citroen C2 1.4 hdi -09 tovarno

2 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 20:02 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FIAT PUNTO 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
23 јун. 09:12 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FIAT Punto 2 JTD 1.9. -00

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 20:37 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Seat ibiza 2.0 atest plin

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 10:40 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Kia Pregio

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
09 апр. 19:00 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Opel Vektra 2000 sm-3 -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 19:54 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FORD MONDEO 2.0 TDCI

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 мар. 13:50 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Opel Vectra

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 18:16 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Opel Astra F

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 01:37 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Lada Niva

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
18 фев. 07:38 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Fiat Brava 1.9 jtd 105 ks

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
26 јан. 13:18 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Ford Focus 1.8 tddi

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 23:50 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

OPEl ASTRA H. 1.4. 90ks atest plin

3 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток