Македонски | Shqip | English |

Вчера 22:51 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Gazi Baba itno

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 17:02 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

KUKA OD 120M2

Број на соби: 3
Површина: 120
Вчера 15:11 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
20 јул. 22:24 Станови , Скопjе , Гази Баба

Dvosoben stan od 60m2 vo Avtokomanda

Број на соби: 2
Површина: 60
20 јул. 12:28 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava stan vo Gazi Baba

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
20 јул. 12:15 Станови , Скопjе , Гази Баба

STAN ZA IZDAVANJE VO GAZI BABA

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
19 јул. 17:11 Станови , Скопjе , Гази Баба

SE IZDAVA STAN VO AVTOKOMANDA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 јул. 16:42 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo naselba Indizkovo

40 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 100
Кон почеток