Македонски | Shqip | English |

Денес 01:00 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Meriva 1.7 cdti

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SUZUKI -06 TERIOS 4X4 LANDROVER -05

5 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 23:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

TOYOTA -06 TERIOS 4X4 90.000km LandRover 4x4

5 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:51 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Gazi Baba itno

78 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 21:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VOLKSWAGEN BORA 1.6 16V GERMANSKA

2 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:04 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VOLKSWAGEN GOLF HIGLINE KLIMATRONIK*

1 699 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:03 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:52 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI TEKNA 2.0

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:51 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 525d Commonrail -01 163 KS

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:39 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS- 07

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:04 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Indzikovo

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 16:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen Berlingo 1.6hdi

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:15 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz GLK 220 CDI

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:56 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Toyota Corolla

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток