Македонски | Shqip | English |

Гази Баба | Pazar3


Денес 02:14 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SUZUKI JIMNY -05

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:33 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

DAIHATSU -06 TERIOS 4X4 90.000km

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 01:09 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 00:34 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen Xsara 1.9d mnogu dobro socuvana

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:15 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Escort 1.8

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 21:48 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

TOYOTA RAV4

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

TOYOTA RAV 4 2.2D

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:39 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 18:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FORD FUSION 1.4 TDCI -08

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 18:38 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Volvo 460

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:25
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Idrizovo

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 18:09 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 1.9 TDI -08 105 Ps

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:42 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 7 1.6tdi Bluemotion ITNO

12 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:40 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz E 220

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:20 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka u centar Skopje

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 190
Вчера 16:01 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Se izdava sprat od kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 130
Кон почеток