Македонски | Shqip | English |

Ѓорче Петров | Pazar3


Денес 02:26 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz A 180

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:14 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 730D XDRIVE M PAKET 17 FABRIKA

62 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:54 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

AUDI Q3 2.0 S-LINE - 14 QUATTRO

22 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:38 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 528 -98

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:31 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Corsa C

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:49 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Golf 7 2.0 tdi

15 590 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 18:57 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Punto 1.7

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Polo 1.4

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:37 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes B 150

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 16:33 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka od 60m2

Број на соби: 4
Површина: 60
Вчера 15:45 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Seicento

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 15:22 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mini cooper 1.6 benzin

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:21 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Audi A6 2.7 -05

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Audi a5 2.0tdi quattro facelift sline

19 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:33 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

TIKAN AVTO PLAC AVTOMOBILI DZIPOVI

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Вчера 13:25 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

MERCEDES ML 350 CDI BLUETEC 4MATIC -12 KAKO NOV

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:21 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

MITSUBISHI PAJERO 3.2DI D 200KS 7SED -12 PERFEKTEN

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:21 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW X5 3.5D-286KS-XDRIVE-7 SEDISTA-11/12G-FACELIFT

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW X5 3.5D XDRIVE 286KS -11 PERFEKTEN POVOLNO

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток