Македонски | Shqip | English |
15 јул. 20:20 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

KUKA na odlicna lokacija vo Ilinden

9 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
12 јул. 13:59 Станови , Скопjе , Илинден

Se izdava

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
09 јул. 11:44 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Kuka so dvorno mesto top lokacija

15 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 60
07 јул. 14:18 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Kuka na top lokacija ITNO

18 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 60
03 јул. 10:12 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Kuka na top lokacija vo Ilinden

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
02 јул. 00:07 Станови , Скопjе , Илинден

Nov Stan vo Marino

Број на соби: 1
Површина: 50
28 јун. 17:53 Станови , Скопjе , Илинден

Se izdava stan od 110m2

200 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
28 јун. 17:41 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Kuka od 70m2

Број на соби: 3
Површина: 70
21 јун. 20:47 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Kuka vo nas Ilinden

Број на соби: 7
Површина: 120
11 јун. 21:57 Станови , Скопjе , Илинден

Se izdava namesten stan od 1juli

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток