Македонски | Shqip | English |

Илинден | Pazar3

Денес 01:27
Линк
Автомобили , Скопjе , Илинден

Ford Mondeo

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
13 окт. 17:17
Линк
Автомобили , Скопjе , Илинден

MERCEDES-BENZ E 220 CDI

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 окт. 14:32
Линк
Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes-Benz C 200 CDI Blue Efficiency

11 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 01:27
Линк
Автомобили , Скопjе , Илинден

Ford Mondeo

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 00:59 Автомобили , Скопjе , Илинден

Audi A4

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 20:50 Автомобили , Скопjе , Илинден

Volvo S60

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
20 окт. 21:03 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Zafira B Model Sport

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 окт. 16:10 Станови , Скопjе , Илинден

Stan od 40m2

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
20 окт. 12:18 Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW X1

20 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 17:12 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток