Македонски | Shqip | English |

Денес 08:06 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva garsonjera vo Karpos 1

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 23:36 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:34 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava renoviran stan 2 spalni kaj City Mall

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 23:18 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 50m2 vo Kozle

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:49 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:10 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:06 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten stan od 60m2 vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 20:44 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava nov stan namesten vo Kozle

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 20:06 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

199 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Вчера 19:51 Станови , Скопjе , Карпош

Stan namesten trosoben vo Vlae

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 19:49 Станови , Скопjе , Карпош

STAN VO KARPOS 3

Број на соби: 3
Вчера 19:46 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 19:46 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae

Број на соби: 5
Вчера 17:13 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Taftalidze 1

Број на соби: 2
Вчера 17:05 Станови , Скопjе , Карпош

Novogradba pokraj Vardar

990 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 16:48 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Edinecna kuka vo Kozle

170 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 15:46 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 15:22 Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzno namesten stan vo Taftalidze

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 15:11 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan od 55m2 vo Karpos

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:49 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan vo Karpos

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 14:26 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA STAN ZA STUDENTI VO KARPOS 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 14:18 Станови , Скопjе , Карпош

LUSKUZEN STAN VO ZLOKUKJANI

Број на соби: 4
Површина: 190
Вчера 13:42 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos 4

Број на соби: 2
Кон почеток