Македонски | Shqip | English |

Денес 01:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz A 170

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:57 Станови , Скопjе , Карпош

IZDAVAM STAN

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 23:36 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:31 Автомобили , Скопjе , Карпош

PEUGEOT 4007

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:18 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 50m2 vo Kozle

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:49 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:11 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C4 neuvezuvan 1.4 benzin 90ks -06

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 21:04 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten stan od 60m2 vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 20:52 Автомобили , Скопjе , Карпош

Jeep Grand Cherokee

8 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

RENAULT ESPACA 3.0 DCI AUTOMATIC 7 SEDISTA FULL

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:44 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava nov stan namesten vo Kozle

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 20:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:59 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 19:51 Станови , Скопjе , Карпош

Stan namesten trosoben vo Vlae

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 19:49 Станови , Скопjе , Карпош

STAN VO KARPOS 3

Број на соби: 3
Вчера 19:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Corsa 1.0

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 18:56
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 100m2 na Ruzveltova

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток