Македонски | Shqip | English |

Денес 10:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf

4 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 10:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HONDA CIVIC 2.2 CTDI

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Laguna 19 dci

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Alfa Romeo

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 08:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:13 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 307 1.6 HDI ITNO

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 04:23 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C 200 Avangard

14 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 2008 ITNO

15 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 21:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 2.7

12 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:12 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Touareg

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:44 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes B 200

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 2.0 TDI Pro Line

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Coupe 16v

10 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:03 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMA AUTO FASHION GROUP -04

2 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CORSA 1.3CDTI 04 AUTO FASHION GROUP 114 000 KM.FUL

2 399 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT CROMA 1.9 -06 AUTO FASHION GROUP 131 000 KM

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:39 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PUNTO 1.2B 06 KLIMA AUTO FASHION GROUP 119 000 KM

2 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:23 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Astra NOVA

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane 16 16v 113ks karavan

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:22
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Grand Scenic 1.9 dci -11

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Alfa Romeo 156

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 14:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 407 1.6HDI 110KS -06 KLIMA TEMPOMAT ALUM

3 590 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток