Македонски | Shqip | English |

Денес 19:52 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 19:34 Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA AVTOBUSKATA MECKAROV

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 19:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A5 quattro 3.0

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:48 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava namesten stan Kisela Voda 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 18:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz CLS 350 cdi Grand edition Amg packet

18 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:25 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Денес 18:22 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 206

135 000 МКД

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C 200 CDI -08

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT PUNTO 1.9 JTD -01

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 407

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Coupe 16v

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Punto 2 plin reg do 06/20

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:45 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chrysler PT cruiser -05

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток