Македонски | Shqip | English |

Кисела Вода | Pazar3


Денес 20:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 7sedista NOV

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Polo

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
Денес 20:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Touran

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:27 Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:26 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

KUKA VO NASELBA PRZINO

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 19:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Laguna 1.5 dci 76 kw -08

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane Coupe 1.5 DCI Coupe

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 18:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.4 TDCI ODLICNA

2 599 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat 1.9 tdi so Bg tablici

1 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 17:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

ALFA ROMEO 147 1.9JTDM 120 KS -07

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:27 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava namesten stan 9Om2 sproti fabrika Ohis

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 17:09 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW e46 320d -01 full oprema

1 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:09 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Suzuki Wagon R+ 1.3i Full

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:49
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES-BENZ C 220

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA H 1.7CDTI REDIZAJN -07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:28 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
Денес 16:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 307 SW 1.6 HDI

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 320 Redesign

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN BERLINGO

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI REG

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 330D CABRO 08 231KS

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:28 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
Кон почеток