Македонски | Shqip | English |

Петровец

Вчера 13:12 , ,

Kuka vo Rzanicino Petrovec 100m2 so dvor 3300m2

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 12:13 , ,

Ford EcoSport 1.6

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
20 јан. 21:55 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
19 јан. 09:51 , ,

Kuka od 120m2 vo Petrovec

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
13 јан. 21:17 , ,

Vikendica vo Katlanovska banja

17 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
07 јан. 21:53 , ,

Kuka vo Petrovec do skoloto

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
07 јан. 20:01 , ,

FORD FOCUS 1.8

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 јан. 12:18 , ,

Renault Megane 3

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 12:18 , ,

BMW x3 -05

21 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток