Македонски | Shqip | English |

Вчера 13:12 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka vo Rzanicino Petrovec 100m2 so dvor 3300m2

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 12:13 Автомобили , Скопjе , Петровец

Ford EcoSport 1.6

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
09 дек. 21:55 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka vo R'zanicino

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
09 дек. 11:41 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka so plac

Број на соби: 4
Површина: 200
08 дек. 23:27 Автомобили , Скопjе , Петровец

BMW 520D F11 -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 09:51 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka od 120m2 vo Petrovec

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
28 ноем. 22:19 Автомобили , Скопjе , Петровец

Fiat Scudo

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 20:21 Автомобили , Скопjе , Петровец

Peugeot 407 1.6HDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 13:16 Автомобили , Скопjе , Петровец

Mercedes-Benz E 220 CDI -04

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
19 ноем. 13:37 Автомобили , Скопjе , Петровец

Renault Megane 3

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 17:12 Автомобили , Скопjе , Петровец

Peugeot Partner Tepee

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
08 ноем. 23:02 Автомобили , Скопjе , Петровец

Yugo 45

400 ЕУР

Година: 1990
Километража: 85 000 - 89 999
07 ноем. 15:46 Автомобили , Скопjе , Петровец

Renault Laguna mk2 1.9dci

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток