Македонски | Shqip | English |

Сарај | Pazar3

Вчера 14:21
Линк
Автомобили , Скопjе , Сарај

Citroen C3 1.4 hdi

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 00:40 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes-Benz C 220 Automatic kako nova

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:36 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 23:29 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes Benz CLK 320 benzin 307ps

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:08 Автомобили , Скопjе , Сарај

Bmw 525d e60

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:21 Автомобили , Скопjе , Сарај

Citroen C3 1.4 hdi

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 01:26 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes-Benz Kamion

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
20 окт. 23:22 Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 окт. 17:38 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Golf 7 1.6 110ps 2014

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
20 окт. 11:37 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtëpi pushimi Vikend kuka so dvor

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
19 окт. 19:34 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes-Benz C 220

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
17 окт. 14:25 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW GOLF 5 1.9TDI 66kw -06 GOAL Verzia Full oprema

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 23:13 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Passat 1.9TDI 90hp

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
14 окт. 09:23 Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Corsa 1.0

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт. 10:40 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Touran

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток