Македонски | Shqip | English |

Скопје


Денес 11:47 , ,

Shtepia në Serovë

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 11:40 , ,

Kuka so plac 750m2 vo Hrom

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Денес 11:32 , ,

Kuka na Vodno so golem plac

300 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
Кон почеток