Македонски | Shqip | English |

Вчера 22:40 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140
Вчера 18:28 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka od 100m2 vo s Gorno Sonje

9 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 100
03 јул. 21:26 Станови , Скопjе , Сопиште

SE IZDAVA STAN VO KOMPLEKS CITY VIEW

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Кон почеток