Македонски | Shqip | English |

Сопиште | Pazar3


Денес 20:43 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

SE IZDAVA KUKA VO DOBRI DOL

Број на соби: 5
Површина: 170
Денес 14:38
Link:
Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka od 110m2 vo Sopiste

78 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 13:38 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 09:42 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Luksuzna kuka vo Sopiste

450 000 ЕУР

Број на соби: 10
17 септ. 22:40 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140
11 септ. 11:45 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Fiat Punto -01

500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
09 септ. 10:50 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka i zemjiste vo Dobri Dol

70 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 200
05 септ. 09:16 Автомобили , Скопjе , Сопиште

FIAT PUNTO -01

500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток