Македонски | Shqip | English |

Денес 04:42 Станови , Скопjе , Центар

UNIVERZALNA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 01:42 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 01:41 Станови , Скопjе , Центар

Stan kaj Red Cafe

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 01:01 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 23:44 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 80
Вчера 23:39 Станови , Скопjе , Аеродром

Opremen stan vo Aerodrom

83 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 23:36 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:32 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:30 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:20 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 23:18 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 50m2 vo Kozle

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:01 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava Stan vo Centar 55m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:56 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo centarot na Skopje

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Кон почеток