Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:34
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Dvospratna kuka vo Taftalidze 2

420 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Денес 18:13 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 18:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Toyota RAV4 2.5 hybrid 4X4 luxury CVT 2019

30 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Toyota Corolla 1.4 D-4D 90ks terra 2016 MK

12 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW F10 520d automatik 8G 2013

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X5 40d 8G menjac 306KS Xdrive individual 2011

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A6 3.0 TDI matrix s line 8G 2012

18 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 316 d 2.0 sport paket panorama 2014

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Scirocco 2.0 TSI 200ks 2010

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz CLS 350 CDI 265ks AMG paket matrix 2012

26 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW F10 518d 2.0 150ks facelift 2017

21 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:56 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz C 220 CDI 170ks avantgarde facelift 7G 2012

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MINI Cooper dizel 2005

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 17:39 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava kompletno renoviran stan vo strog Centar

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Денес 17:36 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva kuka vo naselba Kozle

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 17:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Bmw 320d 136Ps top sostojba

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:12 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Outlander facelift neuvezen od prv sopstvenik

10 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:05 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava nov stan vo centar 54m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации