Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:56
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Mini Cooper S Turbo

19 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
24 ноем. 13:30
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Trosoben stan vo Aerodrom / For Rent 3-bedrooms apartment

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 10:53 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A6 SEDAN AUTOMATIC DIZEL 2.0 TDI NEW MODEL KUPEN MK/20

37 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:52 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Extra namesten trosoben stan od 95m2 Centar-MVR

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 10:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW X1 1.6D 2019 x-line navi ptc alu novo

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 208 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 PREMIUM PACK

8 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 BLUE HDI 130KS 2018 AUTOMATIC 7 MESTA

18 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.5 BLE HDI 100KS 2019 ALLURE

12 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 BLUE HDI 130KS 2019 SHINE ODLICEN

17 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 5 G30 2.0D 150KS 11.2018 LUXURY LINE 104.000KM

29 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES BENZ E 250 2.2 CDI 12.2014 BLUETEC 4-MATIC NEUVEZEN

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 320 GT LINE 185KS 2014 AUTOMATIC EDITION PERFEKTNO

15 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн
Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra 2005 beznin/plin Neuvezena

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:44 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Nov Dvosoben stan od 50m2 Centar Limak Diamond

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA E 1.4 (75hp) 2018g NEUVEZENA!!!

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Open Astra 2005g 1.7cdti ful ooprema registrirana

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Passat B8 1.6 TDI Automatic 7G DSG 2017

17 900 МКД

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 10:44 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Се продава Opel Zafira

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:44
Линк
Деловен простор Друго , Скопjе , Центар

Premium objekt vo GTC

200 000 ЕУР

Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi Q3 2013 2.0tdi quattro

18 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:44 Станови , Скопjе , Скопје

Се издава стан

Број на соби: 2
Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Clio 4 1.5dci 66kw 2014god New Model full oprema

6 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW T4 MULTIVAN GENERATION TDI EDNO VO MK EXTRA FULL

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Денес 10:44 Автомобили , Скопjе , Карпош

CITROEN.C3.1.4.HDI.68.KS 12.GOD.AUTOMATIC.NEUVEZENO.FULL

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ATECA 1.6 TDI 115KS 2020 XCELLENCE DSG AUTOMATIC

19 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации