Македонски | Shqip | English |

Скопjе


08 јан. 16:44 , ,

FORD FIESTA -93

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
08 јан. 16:36 , ,

Kuka od 36m2 vo Centar

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јан. 16:36 , ,

Peugeot 206 -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
08 јан. 15:25 , ,

BMW 525 tds -93 MOZE ZAMENA

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
08 јан. 14:09 , ,

VW Golf 4 tdi 101ps -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:09 , ,

BMW 740 D INDIVIDUAL -10

42 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
08 јан. 14:08 , ,

Peugeot 306 karavan -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 13:52 , ,

BMW 525 so ful oprema -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 13:27 , ,

KUKA VO ILINDEN ILI IZDAVA

Број на соби: 5
Кон почеток