Македонски | Shqip | English |

Скопjе

23 јан. 23:46
Linku:
, ,

MERCEDES BENZ E 220 cdi 4 MATIC

26 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 11:41
Linku:
, ,

Se iznajmuva nov luksuzen stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

11 јан. 18:33 , ,

AUDI A4 1.9 TDI -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 18:25 , ,

Opel Zafira - 02

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 17:14 , ,

Ubav stan 84m2 vo Skopje

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 јан. 17:13 , ,

Peugeot 307 hdi - 02

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
11 јан. 17:01 , ,

Kuka 120m2 vo Cair

Број на соби: 5
Површина: 120
11 јан. 16:57 , ,

Se izdava stan 50m2 vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 јан. 16:32 , ,

RENAULT VEL SATIS FULL OPREMA MOZE ZAMENA-03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 16:12 , ,

Se izdava polunamesten stan 93m2 vo N Lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 јан. 15:47 , ,

Mercedes A170 CDI -01

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 15:35 , ,

VW Polo 1.0 -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 15:03 , ,

Mercedes A180 cdi so full oprema -04

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
11 јан. 14:59 , ,

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO NAS LISICE

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
11 јан. 14:05 , ,

Mercedes C220 cdi so full oprema -99

3 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 13:49 , ,

Audi A4 2.7 TDI 8-g tronic -08

18 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 13:20 , ,

IZDAVAM STAN OD 58m2 VO KARPOS

Број на соби: 2
11 јан. 13:20 , ,

SEAT LEON 1.4 TSI -10

Година: 2010
Километража: 55 000 - 59 999
11 јан. 13:04 , ,

Renault Grand Scenic 1.9 dci odlicno socuvan -05

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 12:56 , ,

Stan od 72m2 vo Centar

Број на соби: 3
11 јан. 12:56 , ,

FIAT PUNTO -97 EKSTRA

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
11 јан. 12:48 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.5 TD -00 PRODADENA

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
11 јан. 12:36 , ,

Mercedes w123 220 D -77

600 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
11 јан. 12:35 , ,

Opel Astra 1.7 td -93

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 11:46 , ,

Kia Sephia Shuma -00

899 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 11:27 , ,

Izdavam soba vo Karpos

60 ЕУР / месечно

Број на соби: 2


Кон почеток