Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 05:15
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Опремен стан со предобар распоред во Центар

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Вчера 11:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

VW Pasaat cc 2.0 170ks 2010

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:36 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Вчера 11:25 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva ubav stan vo aerodrom

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:16 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 116i so Sport paket 2012

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:16
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Edinstvena prilika Diamond Garden Stan Prodazba

Број на соби: 3
Вчера 11:09 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 11:09 Играчки Конзоли и додатоци , Скопjе , Карпош

PS 4

12 000 МКД

Вчера 11:09 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva lux stan na vodno

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 10:57
Линк
Станови , Скопjе , Центар

ITNO Ce prodava odlicen stan vo centar mnogu evtino

1 690 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 10:56 Автомобили , Скопjе , Петровец

BMW X6 3.5 Xdrive 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:56
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Се продава стан на Водно 67м2

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:56
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

опремен трособен стан во Козле

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 10:56
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan/deloven prostor vo Madzir Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 10:56 Станови , Скопjе , Карпош

Novogradba dupleks kaj Mlecen

280 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 10:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes S 6.3 AMG LOOK 350CDI(258Ps) Full Oprema

44 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW F10 3.0d 204 Ps "8G-Menjac Automatik" ������������

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW X5 3.0 Sd(286Ps) Bi-Turbo "X-Drive"

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 318 d 2.0 Motor "AUTOMATIK" 8-Tronic Menjac" 2012 Godina

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:46 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО

97 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 10:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C4 1.6 eHDI 92ks 2011 GODINA NAVI

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:38 Станови , Скопjе , Аеродром

Продавам стан во Аеродром

52 800 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 Aircross 1.8 DID 4+4 dizel 110kw

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mini Cooper Countryman 2.0 dizel D4D bmw motor

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra 1.7 cdti 81 kw 6 brzini ekstra

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

PEUGEOT 508 2.0 hdi 103 kw 2011god

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 Aircross 1.8 DID 4+4 dizel 110 kw

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Jeep Patriot 2.0 crdi dizel 4+4 limited

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Peugeot 3008 1.6 hdi 80 kw Unikat

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Astra 1.7 cdti 81 kw 6 brzini ekstra

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 308 1.6 ehdi 6 brzini 2011god

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 3.0d XDrive M Paket Neuvezen

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

180 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 10:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan od 45m2 pozadi Univerzalna

63 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 10:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Kapistec od 102m2

155 500 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 10:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации