Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 септ. 18:30
Линк
Соби , Скопjе , Центар

Sobi za nokevanje i kratok prestoj vo Centar

600 МКД / месечно


Денес 10:08 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Modern Urban Living

Број на соби: 2
Површина: 70
Онлајн
Денес 10:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov moderen stan so edna spalna

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:06 Автомобили , Скопjе , Карпош

2006 Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V (150 Hp) 1

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 10:03 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Odlicen deloven prostor vo Debar Maalo

2 275 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Nov stan od 49m2 kaj Narodna Banka

78 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Денес 10:01 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Nov stan od 70m2 vo East Gate

Број на соби: 2
Површина: 70
Онлајн
Денес 10:01 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan 40m2 do Centarot za stranski jazici

80 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 09:59 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Prekrasni stanovi na top lokacija

1 800 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
Денес 09:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

3 Bedrooms apartment in Aerodrom

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
Денес 09:57
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО GEVAHIR SKY SITY

1 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
Денес 09:57 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Spark Ls 1000cm 68ks full oprema

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Apartman za kratok prestoj HS4a

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 09:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CETIRISOBEN STAN VO CENTAR,VODNO

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 09:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 2-sob namesten stan vo Taftalidze

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 09:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane 2003 1.4 benzin od prv gazda full opremeno

1 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:52 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
Денес 09:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 4-soben stan vo Centar

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 09:42 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Novi stanovi vo Bardovci

1 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Денес 09:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO AERODROM KAJ BISER

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 09:36 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Nov dvosoben stan sproti FON

1 200 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Денес 09:34
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 BlueHDI 26000km NEUVEZEN

11 499 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации